Hakkımızda

HAKKIMIZDA
2002 yılında ticari hayatına başladığı günden bu yana büyüme grafiğindeki istikrarı sürdüren Güven Turbo; “ticarette güven ve dürüstlük”
esasını kendine felsefe edinmiştir. Bu yaklaşımla, dünya standartlarında kalitesi kanıtlanmış orijinal turboşarj ürünlerini
Türk Otomotiv sanayi ile buluşturma misyonuyla hareket etmektedir.
Güven Turbo’yu bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri orijinalliğinden şüphe duymayacağınız, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi stoğunu,
müşteri memnuniyeti esasıyla harmanlayarak hızlı ve özenli bir şekilde hizmet sağlamasıdır. Öte taraftan yıllar içinde biriktirdiği bilgi ve tecrübesiyle
sipariş desteği ve sorun çözme konularında da müşterilerine destek olmaktadır.
İşletmemiz bu anlayış ve kaliteyi sadece sipariş esnasında değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.
Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır.
Bu kendimizden çok müşterilerimiz için sahip olduğumuz bir sorumluluk duygusudur.
Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük değerleri ile iş yapma ilkemiz müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.
Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz ve bu bilinçle hareket etmeye devam ediyoruz…
Vizyonumuz ;
Orijinal, güvenilir ve geniş ürün yelpazemizi, kaliteden ödün vermeyen hızlı hizmet anlayışıyla müşterilerimize ulaştırmak, bu süreçte müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
Misyonumuz ;
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, tüm süreçlerimiz boyunca şeffaf, dürüst, güvenilir hizmet anlayışı ile evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.
Firma Politikamız ;
Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; güvenilir, kaliteli, fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren ,
sosyal sorumluluk sahibi turboşarj ihtiyaçlarını tek elden çözebileceğiniz, alanında uzman hizmet sağlayıcısı olmak ve %100 müşteri memnuniyeti esasıyla hareket etmektir.

Güven Turbo gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

+90 212 671 45 21


guven@guventurbo.com


İLETİŞİM
Scroll